Stavba lešení | Pronájem lešení | Prodej lešení | Půjčovna lešení | Doprava lešení

Stavíte, rekonstruujete a nemáte vlastní lešení? Hledáte nejrychlejší a nejvýhodnější pronájem či montáž lešení k panelovému, bytovému, rodinnému domu nebo atypické stavbě? Řešení je od nás vždy co nejjednodušší, bezpečné a má vždy dostatečnou nosnost. Maximální komfort ve variabilitě pracovních výšek, rozměrů, ale i z hlediska bezpečnosti, neboť naše lešení lze doplnit množstvím bezpečnostních prvků, jako je například zábradlí či vstupní pracovní otvory do vyšších podlaží. Pracujeme se všemi typy platforem rozlišeno dle konstrukce a tvaru na systémová, trubková a pojízdná. Disponujeme bohatými zkušenostmi managementu jednotlivých pracovníků, kteří v oboru pracují řadu let. Díky mnohaletým zkušenostem jsme mistři v obestavování lešením i těch nejčlenitějších objektů splňující nejpřísnější bezpečnostní požadavky a normy dle ČSN. Instalaci provádí odborně vyškolení a kvalifikovaní zaměstnanci vlastnící platný průkaz lešenáře. Naše lešení si díky nově otevřené půjčovně lešení můžete odvézt a postavit sami, čímž ušetříte nemalé finanční prostředky.

Naše firma se zabývá:

Stavba a pronájem k panelovým, bytovým i rodinným domům.
Provádíme montáž a demontáž u atypických staveb (kostely, sochy, nádrže, sila apod.).
Provádíme montáž a demontáž pro jiné firmy z jejich vlastního lešení.
Nově jsme rozšířili sortiment služeb o půjčovnu lešení a příslušenství bez montáže a demontáže.

Dále máme k dispozici:

– pojízdné hliníkové věže BOSS
– stavební vrátky CAMAC a GEDA
– mobilní ploty a zábradlí

Cena za montáž, demontáž a pronájem se stanoví dohodou individuálně u každé zakázky. Celková suma je ovlivněna několika ukazateli – složitostí stavby, členitostí terénu a vzdáleností. Kontaktujte nás skrze kontaktní formulář. Okamžitě Vám vypracujeme cenovou nabídku a stanovíme termíny dokončení lešení.

Převážně používáme rámové řešení RUX SUPER 65, Sprint a trubkové (průmyslové) lešení. Máme zkušenosti i s montáží jiných systémů rámového lešení (Alfix, Bosta, Plettac). Zajišťujeme pro Vás vlastní nákladní dopravu po celé ČR včetně omezených zelených zón. Plně respektujeme potřeby a přizpůsobujeme se požadavkům v oblasti BOZP a PO

Naším hlavním působištěm při montáži a demontáži lešení jsou města a okolí (realizujeme zakázky v celé České republice):

Ústí nad Labem, Liberec, Česká Lípa, Nový Bor, Mladá Boleslav, Mělník, Praha, Poděbrady, Pardubice, Hradec Králové.


Logo výrobce lešenářského systému

Logo výrobce lešenářského systému

Logo výrobce lešenářského systému

Logo výrobce lešenářského systému